Aldemar Royal Knossos (Girit) - antik kralların tarzında dinlenin 2019

Aldemar Royal Knossos (Girit) - antik kralların tarzında dinlenin 2019
17.09.2019

Aldemar Royal Knossos (Girit) - antik kralların tarzında dinlenin 65

"Aldemar Royal Knossos" (Girit) - antik kralların tarzında dinlenin

Uzun kumsallar, bol güneş vemeyveler, sıcak denizin yumuşak dalgaları, birçok tarihi cazibe merkezi ve doğanın çarpıcı güzelliği - tüm bunların Girit'te dinlenecek bir gezgin görmesi bekleniyor. Otel "Aldemar Knossos Royal" sadece muhteşem adanın izlenimlerini geliştirmektedir. Bu otel kompleksi, yüksek kaliteli hizmetleri garanti eden Aldemar Hotels & Spa zincirinin bir parçasıdır. Denizin ön sayfasında yer alan otel, hareketli Hersonissos beldesinin eteklerinde sakin bir bölgede yer almaktadır. Adanın başkenti olan Kandiye'den 25 km.

Aldemar Royal Knossos Eleştirisi

Bir insanı ziyaret eden ilk düşünce,5 yıldızlı otel "Aldemar Royal Knossos" (Girit) - kim bir peri masalı olduğunu girdi. Tüm binalar antik kral Minos'un saray tarzında inşa edilmiştir. Bu kır evlerinin en modern olanaklara sahip olduğuna inanmak zor. Odalar, tabii ki, kategoriye bağlı olarak değişir ve bunlardan en iyi - Villa Imperial - kendi arka bahçesi, yüzme havuzu, şömineli oturma odası ve benzeri vardır. Ama standart çift kişilik odalarda da, güzel ve rahat: geniş ve giyinme odası, yatak odası ve banyo oluşur. Bu nedenle, otel kompleksinde ortak bir bina yoktur. Tüm odalar iki katlı kır evlerinde yer almakta olup bahçenin yeşillikleri içinde boğulmaktadır.

Girit otel aldemar ktessos kraliyet

Otel "Aldemar Royal Knossos" (Girit)farklı türde yiyecekler sunar: sadece kahvaltı, iki seferlik veya tam pansiyon. Son seçeneği tercih edenler için, balık restoranı Fontana Amorosa'yı ziyaret etmek için üç kupon, Yunan mutfağı Artemis ve Ouzeri tavernaları tamamen ücretsizdir. Alakart servis eder ve aşçıdan yemekler sunarlar. Ana restoran kahvaltı ve akşam yemekleri için açıktır. Snack Bar & Restaurant'ta bir pizzacı ve plajda Beach Bar & Restaurant'ta atıştırmalıkların tadını çıkarabilirsiniz.

Aldemar Knossos royal critic yorum"Aldemar Knossos Royal" (Crete) incelemeleri topladıPozitif. Bu bir aile oteli olarak adlandırılıyor ve gerçekten çok, çünkü burada çocuklara özel ilgi gösteriyorlar. Otelde ana salonda sadece özel tabureler ve özel bir menü değil, kendi çocuk restoranınız bile var. renkli mobilyalar ve küçük çocuklar ile bu odada bile en kaprisli çocuk memnuniyetle sağlıklı gıda büfe absorbe emin olabiliriz deneyimli garsonlar dikkatli gözetimi altındadır. Buna ek olarak, saat 10 ile akşam 6 arası bir mini kulüp ALDY için "Knossos Royal" (Girit). Dört ila on iki yaş arası çocuklar var. Ve bu sadece animatörlerin gençleri eğlendirdiği oyuncaklarla dolu bir oda değil. Hayır, bu büyük bir korsan gemisi direkleri, merdivenleri ve ayakları, salıncakları ve havuzları, ayrıca spor ve oyun alanları. Gün boyunca mini kulüp çeşitli atıştırmalıklar, meyve suları ve tatlılar içeren masalarla servis edilir. Program çok zengindir. Aktif oyunlar, sessiz aktivitelerle ustaca dağılmıştır: çizim, modelleme, çizgi film izleme. Ve otel bebekler minik misafirler için Bebek telefonu (önceden rezervasyon için son ihtiyacını) uyku izlemek için ücretsiz beşikler, arabasından ve radyo sağlamıştır.

"Aldemar Royal Knossos" (Crete) düzenledidinlenme ve yetişkinler için daha az doymuş program. Rusça konuşan animatörlerin ortak bir ekibi, havuzda, plajda voleybolda, squashta aerobik ile boş zamanınızı geçirecek ve akşamları Aquarius gece kulübünde misafirler için her zaman çeşitli partiler düzenlenmektedir.

Aldemar Royal Knossos (Girit) - antik kralların tarzında dinlenin 2019

Aldemar Royal Knossos (Girit) - antik kralların tarzında dinlenin 2019

Related news

 • 2015 Google Bilim Fuarı Yaklaşıyor
 • Kılavuz olarak köpeklerin en akıllı cinsi
 • Selena son bölüm izle
 • Dolar Türk Literatüründen Çıkarılsın Diyen Kayseri Ticaret Odası Başkanı, Döviz Bürosu Sahibi Çıktı
 • Kalamar Yahni

 • Aldemar Royal Knossos (Girit) - antik kralların tarzında dinlenin 87

  Aldemar Royal Knossos (Girit) - antik kralların tarzında dinlenin


  Aldemar Royal Knossos (Girit) - antik kralların tarzında dinlenin 56

  Aldemar Royal Knossos (Girit) - antik kralların tarzında dinlenin 66

  Aldemar Royal Knossos (Girit) - antik kralların tarzında dinlenin 44

  Aldemar Royal Knossos (Girit) - antik kralların tarzında dinlenin 68

  Aldemar Royal Knossos (Girit) - antik kralların tarzında dinlenin 39

  Aldemar Royal Knossos (Girit) - antik kralların tarzında dinlenin 66

  Aldemar Royal Knossos (Girit) - antik kralların tarzında dinlenin 43

  Aldemar Royal Knossos (Girit) - antik kralların tarzında dinlenin 14

  Aldemar Royal Knossos (Girit) - antik kralların tarzında dinlenin 12

  Aldemar Royal Knossos (Girit) - antik kralların tarzında dinlenin 49