Aktris Limari Nadal: biyografi, kişisel hayat, filmler 18 26.01.2019, 17:00

Aktris Limari Nadal: biyografi, kişisel hayat, filmler

2002'de PBS bir dizi yayınladıAmerikan ailesi. Işık, aile ilişkileri üzerine dramatik notlarla birlikte yalnızca iki mevsimi sürdürdü, ancak ekranlardan milyonlarca seyirci toplamayı başardı. Seride yüzlerce oyuncuyla oynadılar ve aralarında Limari Nadal adında ince bir esmer ortaya çıktı. İlk film deneyimi buydu. O kim ve sonra bu aktrisde yaratıcı yol nasıl gelişti?limari nadal

biyografi

Limary Nadal, 11 Şubat 1978'deliman şehri Ponce (Porto Riko). Ailesi orta gelirdeydi, bu yüzden ailesi kızları için daha iyi bir kader istedi. Limari'nin iyi bir teknik eğitim aldığı konusunda ısrar ettiler. Kız yerel üniversitede kimya fakültesini seçti. Çalışkan bir öğrencinin parlak bir bilimsel geleceği olacağı öngörülüyordu. Ancak, üniversiteden mezun olduktan sonra kendini bu alanda bulamadı ve 2001 yılında Los Angeles'a taşındı.

kariyer

Büyük şehrin büyük hırslarına ihtiyacı var. Limari çok kararlıydı ve hayatta ne istediğini biliyordu. o set Amerikan dizisi ( "An American Family") bindi - Yakında o şanslıydı. Bununla birlikte, o zaman yalnızca bir epizodik rol aldı.

Çocukluk çağından beri sabırlı bir kişi olmak veÖzel eğitim, Limari şanslarını yeterince değerlendirdi. Çılgınca popülerlik hayal etmedi ama yine de görüldü ve bir yılda mini dizisi "The Star Cruiser" Galaxy "de yer aldı. Rol ikinci plana dayanıyordu ancak aktris daha sık çerçevede yanıp sönüyordu ve eleştirmenlerin dikkatini çekmeyi ve küçük bir hayran kitlesi kazanmayı başardı. Limra, paralel olarak, İspanyol film yönetmeni Jose Acosta'nın "Sessizlikte Loving" in melodramında rol alıyor.

2006 yılında Marisol'un ana kahramanlarından biri olan "Hırsızlar ve Yalancı" filminde ikinci kez rol aldı. Film Porto Riko'da gösterildi, ancak pek başarılı olmadı.yıldız kruvazör galaksisi

2007'de ekranlarda yayınlanan "Gangster" filmindeki Limadi Nadal ünlüleşti ve kendini kanıtladı. İçinde oyuncu, ana karakter olan Frank Lucas'ın ceza otoritesinin karısını oynuyordu.

Limari'nin oynadığı bir başka önemli rol desosyal drama "Amerika". Bu kez aktris güçlü ve bağımsız bir kadının karakterini gösterdi, ancak küçük zayıf yönlerden yoksun değil. Karayip göçmeni New York'ta yaşamını kurmaya çalışan rolü bir anlamda Limari için otobiyografikti. Kendi kabulü ile, kendisinin büyük bir şehre geldiği ve güneşin altındaki yerini bulmaya çalıştığı zamandan sağ kurtulmuş görünüyordu.

Yaratıcı büyüme

Kendimi ifade edebileceğim ana türleraktris, çelik melodramı, cezai dedektif ve fantezi. 15 yıllık oyunculuk kariyerinde, Limani Nadal'ın vurulduğu bir düzineden fazla resimden biraz daha güvenebilirsiniz. Katılıma yönelik filmler ve seriler, buna ek olarak, ABD'de, dünyanın en popüler sıralamasında. Bununla birlikte, eserinin listesi ve niteliği, doğal sanatına, çalışkanlığına ve cazibesine saygıyı hak ediyor.

Limari'nin yaratıcı yolu 2011'den keskin bir şekilde yükseldiyıl. Aktris, ana pozisyonlarda İspanyol ve Amerikan yönetmenlerinin filmlerinde ortaya çıkmaya başladı. En son çalışmaları, Blanqui'nin kahramanının resital rolünü üstlendiği film-gerilim filmi "Karanlık Oda'dan Işık" (2014), resimlerin ardından Kreep ve La Leyenda'ydı. Ayrıca 2004'ten 2013'e kadar Limari Nadal, "The Crime Scene New York" adlı olay yerinde oynadı.limari nadal filmleri

Kişisel hayat

Medyadaki aktrisin kişisel yaşamı hakkında biraz bilgi verildi.bilgileri. Sadece 2002'de, mini dizisi "The Star Cruiser" Galaxy "nin çekiminin başında» Limari ünlü bir aktör Edward Olmos'la tanıştığı biliniyor. Onların yaş farkı 31'dir, ancak bu onların birbirlerini sevmesini ve evlenmesini engellemedi. Bu arada, o zamandan bu yana, Olmos beş yıl ayrı yaşadığı ikinci karısını boşadı. Bugün, Limari Nadal 39 yaşında ancak çiftin henüz çocuğu yok. Bununla birlikte, bu gerçek onların aile mutluluğuna müdahale etmez. Daha önceki evliliklerden Olmos'un iki akrabası ve üç evlatlık çocuğu var. Aktör hala aktif olarak filmlerde rol alıyor ve sadık karısı Limari ona törenlerde ve diğer etkinliklerde eşlik ediyor.limari nadal film gangsterinde

İlginç gerçekler

 • Aktris Hispanik Porto Rikalı bir aileden doğdu ve akıcı bir şekilde iki dilde konuşuyor: İspanyolca ve İngilizce.
 • Sıklıkla, ünlü tenis oyuncusu olan Rafael Nadal'ın ilk raketiyle olan ilişkisine atıfta bulunur. Bununla birlikte, bunlar sadece adaşıdır ve hiçbir aile ilişkisi onları bağlamaz.
 • Aktrisin soyadı kökeninde oldukça eskidir ve sembolik bir anlam taşır. İspanyolca'dan "nadal" kelimesi tam anlamıyla "Noel günü doğmuş" olarak çevirir.
 • Porto Riko'nun doymuş yaratıcı kariyerioyuncu onu sık sık görünmesini zorlar. Yaklaşık 40 yıllık zarif harici verilerde Limari Nadal'ın bulunduğu unutulmamalıdır. Yüksekliği 173 cm'dir ve figür ve çekicilik kayıtsız profesyonel sanatçılardan ayrılamaz. Bu nedenle Limari, promosyon veya sanatsal fotoğraf çekimlerine yönelik davetiyeler periyodik olarak kabul eder.
 • Limari kendini bir senaryo yazarı olarak da deniyor. Ancak medya, büyük projeleri hakkında henüz bilgi sahibi değildi.
 • Limary Nadal aktifİnternet kullanıcısı. Kişisel sayfaları birçok sosyal ağda bulunabilir: Twitter, Instagram, Tumblr, vb. Oyuncuların abone sayısı neredeyse iki bini aşmaktadır. Ancak, hayranlarının bağlı ordusu sürekli olarak Limari'nin doygun yaşamını izliyor: kocasıyla yaptığı ortak seyahatler ve aile ve arkadaşlık tatillerinin yanı sıra yeni fotoğraf reenkarnasyonu için de.
 • Limari Nadal bir basketbol hayranıdır. Özellikle, onun favori spor kadın basketbol kulübü "Phoenix Mercury" (ABD, Arizona).limari nadal büyümesi

özet

Sürekli filmde olmak için, birçokünlü insanlar çok şey öğrenmek zorundaydılar, kendileri üzerinde çalışmışlardı. Limuzin Nadal, doğası gereği Porto Rikolu güzelliğini yaratıcı bir kariyere dönüştüren oyunculuk yeteneği karizmasıyla donanmıştı. Sette her şeyi okudu, ayrıca hayatının aşkıyla tanıştı. Bugün mutlu bir eş, yetenekli bir dramatik oyuncu, senarist ve sadece büyüleyici bir kadın. Ve hayranları, sadece Limari'nin ekranlarda parladığını umuyor, ama diğer rollerde.Related news

 • Ünlü türkücü Bülent Serttaş dolandırıldı
 • Çocuğun büyük fontanel: boyutu, kapanış zamanlaması. Yenidoğanın kafatasının yapısı
 • İki Renk Yeni Doğan Bebek Patik Modeli Yapımı Videolu
 • Riley - Ne demek bu Nasıl anlaşılır ve kullanılır

 • Aktris Limari Nadal: biyografi, kişisel hayat, filmler 56

  Aktris Limari Nadal: biyografi, kişisel hayat, filmler


  Aktris Limari Nadal: biyografi, kişisel hayat, filmler 18

  Aktris Limari Nadal: biyografi, kişisel hayat, filmler 75

  Aktris Limari Nadal: biyografi, kişisel hayat, filmler 8

  Aktris Limari Nadal: biyografi, kişisel hayat, filmler 46

  Aktris Limari Nadal: biyografi, kişisel hayat, filmler 4

  Aktris Limari Nadal: biyografi, kişisel hayat, filmler 63

  Aktris Limari Nadal: biyografi, kişisel hayat, filmler 34