Aktris Darya Baranova: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları 2019

Aktris Darya Baranova: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları 2019

Aktris Darya Baranova: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları 38 10.02.2019, 06:27

Aktris Darya Baranova: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları

Daria Baranova olabilecek bir oyuncumatematik ya da fizik öğretmeni. Hayatı sinema ile birleştirmek için kızına anne tarafından ikna edildi, bunun için Dasha ona minnettar oldu. Kız ilk kez kendisi, popüler müzikal "Dandies" in bir üyesi haline geldi, o zamandan beri kariyeri sürekli yokuş yukarı hareket ediyordu. Bu konuda başka ne biliyor?

Daria Baranova: yıldızın biyografisi

Gelecekteki aktris Gomel'de doğdu, olduKasım 1986'da. Çocukluğunu hatırlayan Daria Baranova, akranlarının kalabalığından uzak durmadığını iddia ediyor. Çok fazla hobisi vardı, örneğin şarkı söylüyor, dans ediyordu. Ortaokuldaki çalışmalarını müzikal bir ziyaretle başarılı bir şekilde birleştirdi, bu sayede şimdi zilleri ve piyanoyu mükemmel bir şekilde çalıyor.

Darja Baranova

Bir genç olarak, Daria BaranovaMatematik ya da fizik öğretmeni olmayı hayal etmiş olsalar bile, tam bilimlerle ilgilenmeye başladılar. Ancak annem sadece kızının bir oyuncu olacağını hayal etti. Bir zamanlar Minsk'te bulunan Devlet Sanat Akademisini ziyaret etmeye ikna etti. Dasha, eğitimine orada devam etmek istediğini fark etti ve kabul için hazırlanmaya başladı.

Öğrenci yılları

Devlet Akademisi öğrencisi olDarya Baranova'nın ilk denemesinden sanat yapabildi. Kız oyunculuk fakültesi seçti, Vladimir Mishenchuk'un gidişatına katıldı. Tiyatro öğrencisi olarak hayatına girdi.

dar'ya baranova ile filmler

İlk ciddi performansın,hevesli bir aktrisin katıldığı "Rodney" oldu. Bu prodüksiyon, Modern Sanat Tiyatrosu'nun sahnesindeydi, Dasha, Nina'nın rolünü üstlendi. 2008'de Daria, çalışmalarını üniversitede tamamladıktan sonra kariyerinin gelişimine başladı.

İlk başarılar

Darya Baranova'nın biyografisi,İlk büyük başarısının müzikal "Dandies" e katılım olduğunu söyledi. Sette, kız 2008 yılındaydı, meslektaşları Vilkova, Akinshina, Matveev idi. "Dandies" e teşekkürler, Belaruslu aktris Rusya'dan yönetmenler tarafından çekildi.

darya koyunun özel hayatı

Darya için verimli 2009, ne zamanBaşlangıçtaki aktris aynı anda birkaç rol aldı. "1941" adlı askeri dramanın yanı sıra "Kurtlar" filminde "Invaders" ve "Attempt" dizilerinde rol aldı. Ardından, "Zhurov 2" ve "Detective Agency Ivan da Marya" adlı popüler televizyon projelerinde çekim yapıldı.

Canlı roller

Daria Baranova ile hangi dizi ve filmlerhayranlarının dikkatini hak ediyor mu? Örneğin, acemi aktrisin canlı bir görüntü oluşturduğu "Seni bekliyorum" resminden bahsetmekte başarısız olamayız. Seyircinin dikkatinin merkezinde, kendisini medeniyetten uzaklaştıran hayattaki münzevi kimliğidir. Darya'nın meslektaşları yıldıza dönüştü - Kislov, Ageyev, Ilyin.

Darya için bir sonraki başarı,mini dizi "Narkomovsky treni". Bu TV projesinde, büyüleyici oyuncu parlak bir rol aldı. Onun kahramanı, karmaşık ve gizemli bir kişi olan Varvara Kerzhak'dı. Baranova'nın katılımıyla "Provincial Muse" mini marketleri başarıya ulaştı. Bu TV projesinde, bir şarkıcının kariyeri hakkında hayal eden bir il kadınının imajını somutlaştırdı.

Tabii ki, bu tüm ilginç roller değil.Darya Baranova. "Benim yakın düşman", "Alıngansın,", "kalp taş değil" "Anne, ben evleniyorum!" - kesinlikle aktris fanlar tanımak gerektiğini filmler ve diziler. Şu Dasha sıkı çekim takvimi, ama oyun zamanı olduğunu ve tiyatroda değil, iki - Yeni Drama Tiyatrosu ve SHT.

Sahne Arkasındaki Hayat

Tabii ki, aktris hayranları ilgilenmiyorSadece 29 yaşındayken Daria Baranova'yı oynayacak zamanları vardı. Yerli sinemanın yıldızının kişisel hayatı da halk tarafından tutuluyor. Geçmişte Dasha'nın Dmitry Mukhin'in eşi olduğu biliniyor - aynı zamanda bir oyuncu olarak yer almayı başaran bir adam. Uzun sürmeyen klasik bir öğrenci evliliğiydi.

dar'ya baranova biyografisi

Daria Baranova zaman içinde pişman değilevli Mukhina. Bu ilişki oğlunun Pavlusuna sunuldu, burada ruhun aktrisinde chaet yoktur. Şu anda, Darya'nın kalbi özgür, ana hedefi profesyonel bir uygulama ve yeni bir romantik ilişki için zaman yok. Kızın annesiyle çok yakın bir ilişkisi olduğu da biliniyor, bu sayede oyuncu oldu.

Aktris Darya Baranova: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları 2019

Aktris Darya Baranova: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları 2019

Related news

 • Aktris Limari Nadal: biyografi, kişisel hayat, filmler
 • Marş rölesi çalışmıyor. Ne yapayım
 • Herkes Beğendi Tarifi – Aperatif Tarifler

 • Aktris Darya Baranova: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları 73

  Aktris Darya Baranova: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları


  Aktris Darya Baranova: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları 40

  Aktris Darya Baranova: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları 86

  Aktris Darya Baranova: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları 65

  Aktris Darya Baranova: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları 9

  Aktris Darya Baranova: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları 32

  Aktris Darya Baranova: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları 8