AiDaDom: Oluşturucu hakkında yorumlarAiDaDom: Oluşturucu hakkında yorumlar


AiDaDom: Oluşturucu hakkında yorumlar 45 04.02.2019, 19:46

"AiDaDom": Oluşturucu hakkında yorumlar

Bugün bir seferde kendi konut satın almak içinZor. Özellikle de St. Petersburg gibi bir şehre gelince. Bu nedenle, giderek daha fazla insan banliyölere dikkat etmeyi tercih ediyor. Bu çözümün birçok avantajı vardır. Bunlar arasında doğa ile göreceli bir birlik ve daha hoş bir ekolojik durum (şehre göre) ve hayalinizdeki evi inşa etme ya da görüş açınızdan mükemmel görünmesi için onu hazır hale getirme fırsatı vardır. Ayrıca, buradaki nüfus yoğunluğu, psikolojik rahatlık katan megalopoliste olduğundan önemli ölçüde daha düşüktür.

Banliyölerde yaşam çok insanı çekiyor. Ancak, bu tür konutların satın alınmasıyla bazen birçok zorluk vardır. Kural olarak, alıcılar halen yapım aşamasında olan gayrimenkullere yatırım yapmak zorunda kalıyor. Bu büyük finansal risklerden kaynaklanmaktadır. Eğer herhangi bir nedenden dolayı geliştirici projeyi bitiremezse, hissedarlar paralarını kaybedebilir ve beklenen konutu alamazlar. Bu türden sorun nasıl önlenir? Geliştiricinin kazandığı itibara dikkat etmek önemlidir. Birçok vatandaş tasarruflarını "AiDaDom" şirketinin projelerine yatırdı. Bugün inşaatçı ile işler nasıl? Kararlarını pişman mı ediyorlar? Daha sonra bu makalede daha fazla.

aydad yorumlar

Hakkımızda

Inşaat şirketleri popüler bir grupRusya Federasyonu "AiDaDom" (St. Petersburg) oldu. 2009'dan 2016'ya kadar çalıştı. Bu şirketin ana uzmanlık banliyö inşaatı. Geliştirici, bölgedeki yazlık yerleşim yerlerinin kurulmasına dikkat çekti.

İşleyişin temel ilkeleri nelerdir?şirket "AiDaDom"? Şirket hakkındaki yorumlar aşağıdakiler ile ayrılmıştır: güvenlik, kaliteli hizmet, müşteri konforu. Ayrıca, geliştirici aşağıdaki hizmetleri sundu: satış sonrası servis, yasal destek, güvenlik hizmetleri, teknik denetim.

aydad pavlovsk

"AiDaDom": şirket hakkında yorumlar

Bu konuda alıcılar tarafından ne gibi cevaplar kaldı?oluşturucu? Alıcılar inanılmaz meskûn seviyordu planı tüm projeler "AyDaDom" (Pavlovsk, "İnci", "bal çayır" ve diğerleri) için. Gerçekten de, şirket profesyonel geldi: Her köy, gaz haline getirilir elektrikli ve genel olarak gerekli tüm olanakları ile donatılmıştır gerekiyordu. Bütün bunlar alıcılar tarafından çok beğenildi. Ayrıca müşteriler, satış sonrası hizmetin “artı” olarak belirlendiğini belirtti. Başka yazlık yerleşim planlı bir altyapı, hem de diğer nesneler, şehirler, ulaşım merkezleri ile ilgili olarak onların mükemmel bir konuma sevdim. Ancak belli bir dönemde her şey değişti. nedense Şirketi "AyDaDom" bakıma muhtaç hale düştü ve iflas yakındı. Bu dönemde, çalışma yavaşladı veya askıya alındı. aslında, gecikme nedeni ne, anlamıyorum memnun yorum sahiplerini ortaya çıkmaya başladı. Ancak, değişiklikler uzun sürmedi. durum hisse "AyDaDom" satın aldı ve yazlık yerleşim inşası için ve satış sonrası zaten yerleşik hizmet yükümlülükleri tüm oluşturucu üstlendi Fin "Luonto" şirketi tarafından kurtarıldı.

"AiDaDom": işverenle ilgili cevaplar

Çalışanlar nasıl olduşirket? Geliştirici "AiDaDom" hakkında oldukça çelişkili cevaplar buluyoruz. Bir yandan çalışanlardan alınan geri bildirimler, bir yandan, hoş bir ekip, yönetim anlayışı ve insani tutum ile ücretlerin düzenli olarak ödenmesi hakkında bilgilendirir. Öte yandan, çalışanlar işlerinden ötürü ödenmemiş bir ücret talep ettiler. Belki de bu, müdahalenin kaldığı şirketin faaliyet döneminden kaynaklanıyordu. Sonuçta, elbette, geliştiricinin kriz döneminde "HayDaDom" çalışanlarının değerlendirmeleri olumlu olamazdı. Şirketteki sorunlar, çalışanlarını ve doğal olarak refahlarını kaçınılmaz olarak etkilemektedir. Çalışma koşulları değişti, liderliğin genel gerginliği belli oldu. Bir noktada, çalışanlara zamanında ödeme yapmak zor ya da neredeyse imkansız hale geldi. Yine de, bu GC "AiDaDom" projelerinin sonu olmadı. Personel geri bildirimi, şirkette meydana gelen tüm değişiklikleri yansıtıyordu. Bugün durum kökten değişti. Bu nasıl oldu? Daha fazla düşünelim.

"Luonto"

Bu şirket Nisan 2016'da satın aldı"AiDaDom" ve vicdani olarak yaptığı tüm yükümlülüklerini üstlendi. Bugüne kadar, St. Petersburg banliyö alanları en büyük geliştiricilerinden biridir.

Bu Finli şirket tüm alınanları uygularRusya Federasyonu topraklarında kaliteli evler inşa etmek için önceki deneyimler. Uzmanlar profesyonel, müşteri odaklı ve gelişime ve kendini geliştirmeye hazırlar. Bugüne kadar, şirket bin binden fazla hektarlık bir alana sahip ve on beş yazlık yerleşim yerlerinden birinde bir site satın almak için müşterilerine sunmaktadır.

aidad şirketi yorumlar

Mevcut projeler hakkında yorumlar

Şimdi şirket "Luonto" tüm güncel işleri tutaroluşturucu "AiDaDom". İşverene (Fin şirketi) yapılan yorumlar, bu geliştiricinin, satın alınan şirketin projeleriyle çalışmak için özel bölümler hazırladığını bildirmektedir. Hissedarlar şimdi ne diyor? Alıcılar, güvenilir, kanıtlanmış bir geliştirici olarak "Luonto" ya başvururlar ve paralarına güvenmekten korkmazlar. Yabancı bir firma tarafından dikilmiş cesaretle gayrimenkul yatırımları yapıyorlar. Zaten yerleşmiş olanlar, iş için kullanılan malzemelerin kalitesinden ve ayrıca rahat bir yaşam için gerekli tüm iletişimin (kanalizasyon, gaz, elektrik) işleyişinin kalitesinden memnunlar. Bütün sokaklar aydınlatılmış, bu yüzden gece yürüyüşlerinde problem yaşamayacaksınız. Alıcılar aynı zamanda satış sonrası hizmetlerini de takdir ediyor. Faiz sahipleri geliştiriciyi arkadaşlarına ve akrabalarına tavsiye eder.

"Pavlovsky Posad"

Yer iyi projelerinden biri "AyDaDom"- Pavlovsk. Rahat bir kır evi "Pavlovsky Posad" köyü vardır. Daimi ikamet amaçlıdır. "AiDaDom" projesi "Pavlovsky Posad" ın özellikleri nelerdir? İncelemeler aşağıdakileri vurgulamaktadır:

 • Arsalar doğrudan sahiplik olarak satın alınabilir.
 • Köy tamamen (güç on kilovat) gaz haline getirilmiş ve elektrikli.
 • Çocuk oyun alanlarının varlığı.
 • Köyün çarpıcı peyzaj tasarımı.
 • Misafir otoparkı
 • Spor alanları.
 • Köy topraklarının korunmasının varlığı, yalnızca korunmalı bir kontrol noktası üzerinden bölgeye giriş.
 • Merkezi sokak aydınlatmasının varlığı.
 • Merkez "Posad rütbeleri" (mağazalar, çocuk merkezi, çeşitli ev hizmetlerinin bulunduğu salonları içerecektir).
 • Organize bisiklet yolları, yürüyüş yolları ve güzel rekreasyon alanları olacak.
 • İlk aşama 2019'nin üçüncü çeyreğinde zaten teslim edilmek üzere planlandı.

Yazlık köyün konumu da inanılmazmetro istasyonu "Moskovskaya" on beş dakika, beş Pavlovsk şehir öncesinde dakika ila on uygun (ki orada müzeler, hastaneler, parklar, eczaneler, çocuk yuvaları, okullar, stadyum, banka ve mağaza vardır), şehir KOMMUNAR beş dakika (hangi Eğer, Gatchina şehre 1520 dakika, Çevre Yolu onbeş dakika önce mağazalar, klinikler, kafeler, eczaneler, okullar, bankalar, anaokulları) bulacaksınız, Dudergofskih göletler yaklaşık yirmi dakika, havaalanına "Pulkovo" yirmi dakika şehirden on dakika Pushkin, UNESCO Dünya Mirası listesindedir. ibnoy orman, Gatchina parkı, Pavlovsk, eğlence komplekslerinin kentinde saray ve park kompleksi.

"AiDaDom" sunan bu yerleşimde konut satın almaya değer mi? Genel olarak "Pavlovsky Posad" ın yorumları olumludur. Ayrıca, alıcılar özellikle satış sonrası servis kalitesini takdir ediyor.

işveren hakkında ayadom yorumları

"Bal Glade"

Geliştiricinin en ünlü projelerinden biri AiDaDom. Yorumlar, "Luonto" şirketinin henüz şehir merkezlerinde bulunmadığından 2016 yılında askıya alındığını söylüyor.

Yerleşim Gostilitsky kırsal yerleşiminin yakınındaki Lomonosov bölgesinde yer almaktadır.

Bu konuda bir mülk satın alabilirsinizyerleşim "AiDaDom" başladı hangi inşaat? İncelemeler, projenin durumuna rağmen satışların açık olduğunu bildirmektedir. "Luonto" yakın gelecekte kesinlikle onunla ilgilenecektir.

Bu köyde ne tür evler satın alabilirim? Planlanan kırk metrekare (maliyet 1 milyon 280.000 bin 996,000 ruble arasında değişir) iki kapalı alanın inşaat, hem de yetmiş beş metrekarelik üç odalı alanı (fiyatı 2 milyon 188 bin ruble 1 milyon 840.000 arasında değişir).

Başlayan şehir evi, başladı"AiDaDom" inşa, müşteri geri bildirimi "Luonto" şirketinin en umut verici projelerinden biri olarak kabul edilir. Bu güzel kompleks, başka bir köy köyü olan "Coziness Vadisi" nin topraklarına inşa ediliyor.

Tek seviyeli satın alma fırsatı vargeçmiş geliştirici "AiDaDom" tarafından tasarlanan panel çerçeve tipi güzel konforlu townhouses veya iki katlı bütçe daireler. Yorumlar, alanı iki buçuk ila üç yüz arasında değişen bir ev sahası varlığının özel avantajı olarak adlandırıldı.

Toplamda, köy otuz altı hektar işgal edecekdünyanın İlk aşama (hepsi üç olarak tasarlandı) 2015 yılının başında devreye alındı. Her biri kırk ila seksen beş metrekare arasında değişen yüz kırk dört bölümden oluşmaktadır.

Köyde bir bütün olarak 364 ayrı hane oluşması planlanmaktadır.

Bu konut kompleksi, planlanmışgeliştirici "AiDaDom", "Bal Glade", yorumlar rahat denir. Köyde kanalizasyon, gaz ve elektrik vardı. Kompleksin yolları molozlarla kaplıdır. Bölgeye sadece kontrol noktasından girebilirsiniz. Tüm araziler saat başı korunur.

Bu köy geliştiricisi GK'ye nasıl gidilir?"AyDaDom"? Bu yeri zaten bir kez daha ziyaret etmiş olanların, Ropshinsky ve Gostylitskoye Karayolları'na gitmeleri önerilir. Bu yollardaki yol yüzeyi en iyiden uzak olsa da ve şeritler sadece iki tanesidir, bu da trafiği büyük ölçüde karmaşıklaştırmaktadır. Toplu taşıma araçlarını da kullanabilirsiniz.

Bu konut kompleksi için mükemmel bir yerhayat, uygun seçilmiş inşaatçı "AiDaDom." "Bal Glade" in yorumları, köyün mükemmel bir ekolojik duruma sahip bir yerde bulunması gerçeğine özel bir vurgu yapmaktadır. Bunun nedeni, kompleksin yakınında çok az sayıda sanayi işletmesi bulunması ve şehrin diğer bölgeleri ile bölgeye göre inşaat yoğunluğunun düşük olmasından kaynaklanmaktadır. Ayrıca yakınında düzenli depolama alanı veya sanayi bölgesi bulunmamaktadır. Aksine, dört yüz metrede bir orman var.

Kompleksin altyapısının zengin olması planlanıyor. Doğrudan "Bal Glade" bir çocuk kulübü ve bir dükkan inşa edilecek. Komşu köyde bir anaokulu, bir ayakta tedavi kliniği ve bir okul var. Ayrıca yakınlarda bir spor salonu, bankalar, bir okul ve mağazalar, popüler bir kayak merkezi bulunmaktadır.

aidad personeli geribildirim

"İnci"

Bu yazlık yerleşiminde hem yıl boyunca hem de mevsimsel olarak yaşayabilirsiniz. Bu ekonomi sınıfı sektörlerinin bir kompleksi.

"İnci" nin özellikleri arasında şunlar bulunur:

 • Beş kilowatt'tan elektrikle çalışıyor.
 • Profesyonel İngiltere'nin mevcudiyeti.
 • Arsalar kişisel mülkte edinilir.
 • Misafir otoparkı
 • Çocuk oyun alanı inşaatı.
 • Bir spor sahası varlığı.
 • Merkezi sokak aydınlatmasının varlığı.
 • Köyde koruma varlığı ve girişte kontrol noktası.

Yazlık yerleşimin teslim edilmesi için son tarih 2016'nın dördüncü çeyreğidir.

"İnci" mükemmel bir konuma sahiptir: Kada on beş dakika, "Feed'ler", "K-Ruatha", Kipen gölden on dakika, yirmi beş dakika mesafede kırk dakika içinde hava "Pulkovo" 40-5 dakika içinde köy Sokół Sokółka yürüme beş dakika Ropsha Ropsha parkı bulunduğu köye, klinikte, postane, eczane, banka, okul, mağaza "Mıknatıs", çocuk yuvaları, dükkan gelen "Tuutari park" çare yirmi beş dakika içinde Peterhof'taki çeşmeler, yanı sıra beş dakika "Pyaterochka", hem de su ürünleri.

aydat saint petersburg

"Zümrüt Şehir"

Bu kompleks, kalıcı ikamet anlamına gelen bir kulüp köyüdür, yazarın topraklarının tasarımını garanti eder. Müşteriler bu projeyi ne çeker?

 • Herhangi bir parsel mülkiyet tescillidir.
 • Köyde elektrik (on kilowatts kapasiteli), yanı sıra gaz ve su sağlandı.
 • "Zümrüt Şehir", küçük çocuklar için kendi ortaokuluna ve anaokuluna sahiptir.
 • Bölgede ihtiyacınız olan her şeyle bir dükkan var.
 • Toplu konut bölgesi kapalı ve dikkatli bir şekilde korunmaktadır. Tüm gelenler kontrol noktasından geçmek zorunda kalacaklar.
 • Profesyonel İngiltere'nin mevcudiyeti.
 • Köyün tüm sokaklarının merkezi aydınlatması yapılacaktır.
 • Çocuk oyun alanı ve spor için bir oyun alanı inşa edilecektir.
 • Yollar kaliteli asfalt döşenecek.
 • Köyün peyzaj tasarımı farklı yazarın tasarımı olacak.
 • Yürüyüş ve halka açık alanların organizasyonu.

Projenin 2019'nin üçüncü çeyreğinde teslim edilmesi bekleniyor.

Söz konusu yazlık yerleşiminin yeriayrıca alıcıları da memnun ediyor. Bu çevre yoluna beş dakika, metro istasyonları "Avtovo" ve "Prospect Veteranov" dan yarım saat yanı sıra yüzme havuzu mağazalar, eczaneler, kafe, sağlık merkezi, bankalar, okullar, orada Strelna (on dakika mesafede bulunan "Lenta" anaokulları, "K-Rauta", fitness center, Konstantinovsky parkı yanı sıra Rus köy "Shuvalovka"), Peterhof'un çeşmelerden yirmi beş ve tesisten kırk dakika "Tuutari parkı."

Şimdi şirket "Luonto" tarafından geliştirilmektedir.

Bu köy köyünde, sekiz ila on altı yüz metre karelik bir araziyi satın alabilirsiniz, burada hayallerinizdeki gerçek evi inşa etme fırsatına sahip olacaksınız.

aydad çalışan geribildirim

Sonuç

"IDaDom" - uzun süre güvenilirdiçıkar sahiplerine karşı yükümlülüklerini titizlikle yerine getiren geliştirici. Şirket tüm tesislerini yetkin bir şekilde planladı ve zamanında tamamlamak için her türlü çabayı sarf etti. Geliştirici, müşterilerini doğru bir şekilde hizmet etme fırsatını kaybettiğinde, şirket, bugün Fin emlak piyasasında yeterince kendini gösteren Finlandiyalı holding şirketi "Luonto" nun mülkiyeti haline geldi.

Söz konusu geliştiricinin projeleri bugünbaşarıyla ilerliyorlar. Güvenilir bir şirketin saygınlığını kazanmıştır, çünkü söz konusu kişilere vaatlerini yerine getirmiştir. Yazlık köyler gazlaştırılıyor, elektrikli hale getiriliyor ve tüm sokakların sürekli aydınlatması organize ediliyor. Yerleşim bölgeleri dikkatle korunmaktadır, giriş sadece güvenli bir kontrol noktası ile mümkündür. Bu köylerde yaşamak güzel ve güvenli. Her birinin peyzaj tasarımı, bireyselliği ile ayırt edilir ve belirli bir estetik değere sahiptir. Bazen alıcılar hayallerinin evini neredeyse sıfırdan, bazen de bitmiş binayı her zaman istedikleri şekilde tasarlama fırsatına sahip olurlar. Her durumda, faiz sahipleri bu geliştiriciden mülk satın alma kararına pişman olmazlar.

Mümkün olduğunca dikkatli ol! Paranızı sadece güvenilir projelere yatırım yapın. Anlaşmaya karar vermeden önce (önceki müşterilerin gerçek yorumlarını ve şirket hakkındaki diğer bilgileri inceleyerek) geliştiricinin itibarını her zaman dikkatlice kontrol edin. Bu, mali kaynaklarınızı kurtarmanıza ve duygusal dengenizi korumanıza yardımcı olacaktır. Geleceğinizi ve ailenizin esenliğini sağlamak için sadece en güvenilir geliştiricileri seçin. Kararlarına pişman olmamak için daima dikkatli ol.

AiDaDom: Oluşturucu hakkında yorumlarAiDaDom: Oluşturucu hakkında yorumlar

Related news

 • 20 Havalı ve Kolay Turşu Kavanozundan Vazo Fikirleri
 • Kirpik Nasıl Kıvrılır
 • Evde Zeytin Ezmesi Nasıl Yapılır
 • İpuçları ve püf noktaları: bisiklet bakımı
 • Bulat: İnsanın adı ve kaderinin anlamı
 • Çok İzlenen Videolar

 • AiDaDom: Oluşturucu hakkında yorumlar 65

  AiDaDom: Oluşturucu hakkında yorumlar


  AiDaDom: Oluşturucu hakkında yorumlar 77

  AiDaDom: Oluşturucu hakkında yorumlar 78

  AiDaDom: Oluşturucu hakkında yorumlar 46

  AiDaDom: Oluşturucu hakkında yorumlar 8

  AiDaDom: Oluşturucu hakkında yorumlar 44

  AiDaDom: Oluşturucu hakkında yorumlar 70

  AiDaDom: Oluşturucu hakkında yorumlar 86

  AiDaDom: Oluşturucu hakkında yorumlar 68

  AiDaDom: Oluşturucu hakkında yorumlar 94

  AiDaDom: Oluşturucu hakkında yorumlar 86

  AiDaDom: Oluşturucu hakkında yorumlar 37