Aerogrillde balık. Tarifler 2019

Aerogrillde balık. Tarifler 2019
24.08.2019

Aerogrillde balık. Tarifler 45

Aerogrill'de balık. Tarifler.

Balık tarihte daima önemli bir yere sahiptirRus ve Rus aşçılığı. Antik çağlardan beri insanlar yemek için kullandılar. Bu, Slavların hayatını ve geleneklerini anlatan çok sayıda kaynak tarafından belirtilmektedir.

Önce, ne olması gerektiğini tanımlayalımAerogril, böylece balık sulu, lezzetli ve en az değil, değerli özelliklerini kaybetmemektedir. Bu, ucuz modellerde kullanılan bir halojenli değil, borulu bir elektrikli ısıtıcı gerektirir. Buna ek olarak, iyi bir aerogrill ürün pişirme birkaç modu olmalıdır.

Ve şimdi balık hakkında. Bilindiği gibi, çok büyük miktarda balık sayısı, örneğin vitamin içerir, grup B, D, A, E ve flor, iyot, çinko, demir, selenyum ve insan vücudu gerekli asit.

Ama balıktan bahsetmemiz imkansızdır.eksiklikler. Her şeyden önce, bu balıkların hangi bölgede yakalandığını güvenilir şekilde belirleme becerisi yok. Su kalitesi halen zayıf olduğunu ve bu bir ifade değildir, bu nedenle bu balık vermek veya ısı böylece hazırlamak için iyidir tüm sıhhi standartlara uygun temiz sularında yakalandı olduğunu mutlak bir garanti veremem eğer Etinde bulunan bakteri olası öldü.

İyi bir aerogrill balık etini kurutmaz ve belirli bir metalik tadı bırakmaz.

Aerogrill'de balık olan tarifleri yapabilirsinizAşağıya bakın, güvenli, lezzetli ve çok iştah açıcı çıkıyor. Bu arada, eskiden olduğu gibi sıradan çiğ balıkları değil aynı zamanda konserve yiyecekleri de kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Deneyin!

Aerogrill'de balık. Uzun zamandır ocağın üzerinde durmayı sevmeyenler için acelesi kalan yemek tarifleri

Yani, pastadan başlayalım.

Pişirme için bir balıka ihtiyacımız varmuhafazakar. İstediğiniz herşeyi tadınıza göre seçebilirsiniz. Bazıları konserve balıkları yağda tercih ederken, diğerleri balık etinin hafif versiyonlarını tercih etmektedir. pasta dolgu olacak çünkü herhangi bir durumda, Aerogrill balık soğan ve diğer sebzelerin konserve gıda haricinde, yumuşak olsun. Burada da seçim, örneğin, biber, ıspanak, brokoli doğranmış olabilir, gerçekten çok büyük.

Ve şimdi daha az önemli bir harekete geçiyoruz -Pastamızın yumuşaklığının dayandığı hamurun yoğrulması. Yarım fincan, un ve ekşi krema, bir çay kaşığı kabartma tozu, sirke, sönmüş bir fincan - testi hazırlanmak üzere bir çift yumurta, mayonez gerekir. Her şeyi iyice karıştırarak, hamurun yığılmadan eşit olmasını sağlayın. Şimdi, hamurun bir bölümünü formumuzun altına dökün, dolumu dağıtın ve üst kapağı ikinci kısmı açın. Sadece yaklaşık 200 derecelik bir sıcaklıkta 35-40 dakika fırında kalır ve masada servis edilebilir.

Ancak bu sadece yemek tarifi değil, nasıl pişirilirAerogrill'de balık. Oldukça mümkün ve fırında pişirin. Ve bazıları, bu durumda biraz kuru olabileceğini söylemesine izin verin. Bu doğru değil! Her şey ustalıklı ellere bağlı.

Önce tatlıyı pişirmeye ihtiyacınız var. Su, un, biber, tuz ve zeytinyağıyla hazırlanır. Yağ eklemek gerekir, etin kurumasına izin vermez. Şimdi balık parçalarına daldırın ve güzel bir altın kabuk oluşana kadar yaklaşık 250 derecelik bir sıcaklıkta fırında pişirin. Bir dakika daha abartmayın, meyve suları gitmiş olacak.

Aerogrill'de bulunan balıklar, yemek tarifleri bulunabilirçok sayıda ve özel mutfak sitelerinde (sadece bir makalede burada listelenemezler), genellikle sebze ile servis edilir. Taze sebzeler alabilir, güveç veya biraz pişmiş olabilir. Ve ayrıca bir bardak iyi şarap içmekten kendinizi tatmin etmeyin - kırmızı veya beyaz - hepsi balık türüne göre değişir.

Ve bir diğer açıklama. Aerogrill'de balık - sağlıklı yiyecek sevenler için tarifler. Sebzeleri koyun ve balıkları onlarla ve taze kıyılmış yeşillikleri ile örtün. Limon suyu içirin. Masaya servis edilebilir.

Aerogrillde balık. Tarifler 2019

Aerogrillde balık. Tarifler 2019

Related news

 • Video Mapping Uygulaması, EXPO 2016 Antalya’da
 • Japonya İmparatoru tahtını bırakıyor
 • Çok hızlı kilo verme konusundaki ipuçları
 • Asenkron makineler nasıl yapılır ve bunları kim icat eder
 • Fırın teli nasıl temizlenir

 • Aerogrillde balık. Tarifler 93

  Aerogrillde balık. Tarifler


  Aerogrillde balık. Tarifler 26

  Aerogrillde balık. Tarifler 69

  Aerogrillde balık. Tarifler 77

  Aerogrillde balık. Tarifler 72

  Aerogrillde balık. Tarifler 92

  Aerogrillde balık. Tarifler 10

  Aerogrillde balık. Tarifler 78

  Aerogrillde balık. Tarifler 96

  Aerogrillde balık. Tarifler 64

  Aerogrillde balık. Tarifler 87

  Aerogrillde balık. Tarifler 27

  Aerogrillde balık. Tarifler 36

  Aerogrillde balık. Tarifler 43

  Aerogrillde balık. Tarifler 45

  Aerogrillde balık. Tarifler 2