ABC Finans: incelemeler. ABC Finans - boşanma ya da boşanma 2019

ABC Finans: incelemeler. ABC Finans - boşanma ya da boşanma 2019
31.03.2019

ABC Finans: incelemeler. ABC Finans - boşanma ya da boşanma 98

ABC Finans: incelemeler. ABC Finans - boşanma ya da boşanma

Çeşitli yollarla ilgili güzel hikayelerİnternette kazanmak, neredeyse bir milyon gelir ve elbette mali bağımsızlık sözü, şimdi kimse şaşırır değil. Haftada 1000 dolar almanın gerçekliğini iddia eden afişleri reklam metnine, "nasıl bir milyon alacağımıza" ve benzeri yöntemlere alıştık. Çoğumuz zaten bütün bunları fark etmiyor.

ABC Finance incelemeleri

Ancak teşvik etmek için başka yaklaşımlar da vardır.benzer projeler. Bu yazıda bunlardan birini açıklayacağız. boşanma ya da değil, bu sitenin doğasının farkında ve buna zaman ve para israf olmaz - Umarım, bunu okuduktan sonra, insanlar, daha önce böyle bir ABC Finans düşünenler.

ABCFinance. Proje hakkında

İlk önce, söz konusu programı açıklıyoruz. Bu nedenle, neyi uğraştığımızı ve sitenin çok sayıda insanı çektiğinden anlıyor olacağız.

ABC-Finans projesinin ana sitesinde.ru - güzel tasarım ve çekici bir video eklentisi, doğanın arka planına karşı gülümseyerek güzel sıkılaştırılmış insanlara spor oyunları oynayan bir kişi ile vurdu. Biraz aşağıda, kısa bir istatistik buluyoruz: projedeki kişi sayısı (makaleyi yazarken buraya 10 bin katılımcı), ciro (6.6 milyon dolar) ve "gerçekleştirilen gol sayısı" (3.152 adet). Son nokta özellikle ilginçtir - ilginç bir şekilde, proje yöneticileri, insanların bazen ne istediklerini bilmedikleri takdirde kaç insan planının nasıl başardığını ölçebilirlerdi ... Pekala, tamam.

ABC Finansmanı

Şaşırtıcı, sitede belirli bir bulgu bulamayacağınızşirketin veya tüm projenin geliştirilmesine katılanların yaptıklarına ilişkin bilgi. 50 bin dolar yatırım toplamak ... ve orada henüz bir şey yapmak - Burada altı ay için 8000 $ için mali bağımsızlık kazanmak için, ve sonra gereken bazı ortak ifadeler bulabilirsiniz. Hiçbir ayrıntı yok.

Bunu kim organize etti?

ABC Finansman organizatörleri ile ilgili olarak (bunun incelemeleriDoğrulayın) ayrıca doğru bilgi yok. Resmi web sitesi sadece "profesyonellerin ekibinin" internette para kazanarak her şeye karıştığını belirtti. Görevleri, yeni başlayanlara "mümkün olan en kısa sürede bazı mali sonuçlar elde etmek" için gelirlerini almaya başlamalarına yardımcı olacak gibi görünüyor. Yine, eksiksiz bir özellik eksikliği görüyoruz - burada ve sonunda kim ne için. Önümüzde, cazip metinlerle dolu ama açık ve anlaşılır olmayan bir site.

Hedefler neler?

Zaten olduğu gibi, bu sitede yaptıkları ilesöylenmez, hiçbir şey açık değildir. Burada, internette sıfırdan, bir çeşit finansal yüksekliğe ve bir çok başka şeye ulaşmak için bir iş kurmaya yardım ettiklerini yazıyorlar. Ama aslında, gelirin nasıl geleceğini belirtmiyorlar. Başlamak için ne gerekiyorsa, bu “İnternette iş” in hangi alanda çalışacağını, kimin para vereceğini vb.

Zaten, yukarıdaki gerçeklere ve gerçeklere göre, bu projenin şüpheli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Açıkçası, siteyle tanıştıktan sonra, bu ABC Finansının ne yaptığını doğru bir şekilde tanımlayamazsınız.

Bu konuyla ilgili yorumlar, belki de, her şeyin nasıl çalıştığını daha fazla anlamaya yardımcı olacak. Bu nedenle, bu makale çerçevesinde, bu proje ile çalışma tecrübesine sahip kişilerden öneriler aramaya çalışacağız.

evde nasıl para kazanılır

Sitede ve grupta incelemeler

Genel olarak, yorumlardan bahsetmişken, bir defada not almalıAşağıdakiler: onları iki gruba ayırırız. Bunlardan ilki, sitenin kendisinin yanı sıra, ABC Finans projesinin resmi sayfasında bulunan Vkontakte özel grubunda yer alıyor. Burada bulunan yorumlar diğer portallarda ve İnternet'teki çeşitli bağımsız sayfalarda bulunanlardan önemli ölçüde farklıdır. Bu nedenle, elbette, makalemizin bir sonraki bölümünde bunları açıklayacağız.

Sitenin kendisi ile ilgili önerilere gelinceproje ve onların grubunda, sistemi ve yaratıcılarını övüyorlar. Herhangi bir ayrıntı olmadan, insanlar N günler için N miktarını (haftalar veya aylar) nasıl kazanacaklarını açıklar; Yoksulluktan “milyonerlerin klübüne” “adım” atabildikleri ve varlıklı insanlar olduklarını konuştuk. Ayrıca, projeden evde nasıl para kazanılacağını da öğrendiler. Ve genel olarak, tüm bu yorumlar% 100 olumlu ve övgü dolu.

Üçüncü taraf sitelerde incelemeler

ABC Finans boşanma ya da değil

İkinci öneri grubu -diğer kaynaklar. Açıkça daha objektif oldukları için, bize daha fazla ilgi duyuyorlar. Bu incelemelerin yazarları şöyle diyor: "Sparta" projesi ABC Finance (bu ikinci adı) basit bir mali piramitten başka bir şey değildir. Ve eğitim vaatleri, beceri ve düşüncenin gelişimi sadece çekici bir efsanedir.

İnsanlar dikkat çekiyor: finansal başarı ve güzel hikayelerin belirsiz vaatleri, yanı sıra burada birinin öğretmek için bir şey olduğu gerçeğinden bahsederken, aslında basit bir plan gizleniyor.

Kartları göster

Projeye katılmak için "eğitim" için ödeme yapmalısınız. Bu piramit girmek için tasarlanmış basit bir üyelik ücreti.

Ayrıca, aynı insanları çekmek içinABC Finansmanında kazanmak için. Tanıklıklar, aldığınız herkesin katkısının yüzde 85'ine kadar alacağınızı gösterir. Böylece bu sizin karınız olacaktır. Buna karşılık, bu insanlar tanışıklıklar piramidini çağırmalı ve bunun için belli bir pay alacaksınız.

İnternet üzerinden iş sıfırdan

bulgular

Projeye bir bütün olarak bakarsanız, sözünüzGeride kalıyorlar. Evet, katılımcılarına evde nasıl para kazanacaklarını öğretiyorlar. Ve itiraf ediyoruz ki, bir kısmı belki de ortaya çıkıyor. Öte yandan, ABC Finance para aklamak ve onları yönetimden üretmek için bir yapıdır. Sonuçta, arkadaşlarınızın katkılarından pay alarak kazanamazsınız. Parayı yeniden dağıtıp, çok "piramidin" zirvesine belirli bir pay veriyorsunuz.

Güzel bir site, eğlenceli videolarEkran koruyucu ve para, finansal özgürlük, iş ve yatırım bağımsızlık hakkında güzel sözler çok çekici insanlar - sadece yeni üyeleri cezbetmek için mevcut güzel bir kabuk.

ABC Finans

Yani ana kuralı hatırla. Her şeyden önce, ABC Finance gibi sitelere kaydolmadan önce internette gerçek kişilerin yorumlarını bulabilir ve okuyabilirsiniz. Sadece o zaman bu ya da bu yapının gerçekte ne olduğunu anlayacaksınız. Bu sitede basit bir mali piramit olduğunu yazdıktan sonra, herhangi bir sahtekâr bir karar imzalayacaktır. Sonuç olarak, kimse ona bir kuruş getirmeyecek.

Ve, gördüğümüz gibi, olumsuzmadalya, pek çok insanın hayal ettiği güzel sözler ve pathos cümleleri boyamak, saf katılımcıları sisteminize çekebilmek, her birinden para almaktır.

Böylece, açık ve organizatörlerABC Finansı. Ve umalım, 10 bin kişinin katıldığı rakamlar - bu doğru olmayan yanlış bilgidir. Aksi takdirde, etrafımızda, aynı basit şekilde kazanmaya hazır çok sayıda naif insanın olması üzücüdür.

ABC Finans: incelemeler. ABC Finans - boşanma ya da boşanma 2019

ABC Finans: incelemeler. ABC Finans - boşanma ya da boşanma 2019

Related news

 • Hipokalsemi denir Belirtileri nelerdir Tedavisi var mıdır
 • ATATÜRK DEVRİMLERİ
 • Misha Kazakov - Papanın Kızı ından Polezhaykin
 • Tagankadaki Matrona tapınağı: adres, çalışma programı. Taganka Matrona Moskovskaya tapınağı nerede
 • Pekmezli Tart

 • ABC Finans: incelemeler. ABC Finans - boşanma ya da boşanma 38

  ABC Finans: incelemeler. ABC Finans - boşanma ya da boşanma


  ABC Finans: incelemeler. ABC Finans - boşanma ya da boşanma 42

  ABC Finans: incelemeler. ABC Finans - boşanma ya da boşanma 62

  ABC Finans: incelemeler. ABC Finans - boşanma ya da boşanma 30

  ABC Finans: incelemeler. ABC Finans - boşanma ya da boşanma 85

  ABC Finans: incelemeler. ABC Finans - boşanma ya da boşanma 90

  ABC Finans: incelemeler. ABC Finans - boşanma ya da boşanma 32

  ABC Finans: incelemeler. ABC Finans - boşanma ya da boşanma 73

  ABC Finans: incelemeler. ABC Finans - boşanma ya da boşanma 12

  ABC Finans: incelemeler. ABC Finans - boşanma ya da boşanma 74

  ABC Finans: incelemeler. ABC Finans - boşanma ya da boşanma 77

  ABC Finans: incelemeler. ABC Finans - boşanma ya da boşanma 77

  ABC Finans: incelemeler. ABC Finans - boşanma ya da boşanma 72