2019 yaz takı modası 2019

2019 yaz takı modası 2019
2019 yaz takı modası


2019 yaz takı modası

2019 yaz takı modası
2019 yaz takı modası

2019 yaz takı modası

Yaz modası denildiğinde bizi heyecanlandırantakılarilk aklımıza gelen aksesuarlar arasındadır.Bugün ki konumuz ise2019 yaz sezonun modası takılar

Çok çeşitte moda olan takılar var diye düşünmeyin.Siz tarzınıza uygun olan en çok veğendiğiniz takıları kombinlerinizde kullanın.Şimdiz sizler için2019 yazı bayan takı modasından bir kaç ip uçu vereceğim.

Bu yaz ön plana çıkan takılar arasında en çok dore rengi büyük zincir takılar geliyor.Geçen senede gösterişli taşlı boncuklu takılar çok modaydı etkisi hala sürüyor ama kalın kolyeler ve kalın bileklikler bu sezon daha çok zincir detayı ile karşımıza çıkıyor.Altın rengi modası son gaz devam ediyor.

bayan kalın zincir kolye modası 2019 yaz2019 Sezon takı trendibir sürü altın rengi bileklikleri ve kolyeleri takma modası.küçük beyaz gümüş boncuklarla ile kolye ve bileklikler yanı sıra asrında yazılı ve kalın zincir kolyeler çok trend.Tak takıştır yazı çok moda.

bayan yazılı zincir kolye modası 2019

Rarmaklardamidi yüzüklerve aynı ince halka yüzük takma modasıda bu yaz öne çıkan uüzük trendlerinden.Bazı yüzüklerde parmak ucuna takılıyor.Nasıl mı işte sizler için bir örnek.

2019 yaz bayan yüzük modelleriKüpelerde ufak ve kulağa yapışık sade küpeler rafa, yeni uzun ve gösterişli büyük takılar çekmeceye.2019 yaz bayan küpe modellerinden büyük ve uzun gösterişli küper çok moda.

2019 yaz bayan küpe modasıBunun yanı sıra kalın kelepçeler hem gümüş hem dore renklerde ön planda.İsterseniz pamuksu kumaş şeklinde kalın bileklikler ve boncuklu örülmüş kalın bilekllikler  ile de bu yaz kombinlerinizi güçlendirebilirsiniz

2019 yazı takı modası


Bir önceki yazımız olan Erkekler Kadınların Hangi Giyim tarzını Çekici Bulurlar başlıklı makalemizde erkekler, erkekler hangi tarz kıyafetleri beğenir ve erkekler kadında hangi kıafetleri beğenir hakkında bilgiler verilmektedir.

ÖNCEKİ KONU
SONRAKİ KONU
!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src="//platform.twitter.com/widgets.js";fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,"script","twitter-wjs");
BENZER KONULAR
Saç kırıklarını onarmak için doğal ve bitkise maske tariflerini evde...
Sayı ile sınırlamak biraz saçma olabilir. İnsan kendini pis hissettiği...
Sonbahar ve kış için düzenlenen pistler gerçekten çok zevkliydi. Bizim...
Genelde kadınlar belli yaşlardan sonra ve doğumdan sonra karın bölgesi...
Cilt bakımı her kadının dikkat ettiği ve sürekli araştırdığı bir...
2019 yaz takı modası 2019

2019 yaz takı modası 2019

Related news 2019 yaz takı modası2019 yaz takı modası


2019 yaz takı modası


2019 yaz takı modası


2019 yaz takı modası


2019 yaz takı modası