2019 En İyi Koltuk Takımı Modelleri 2019

2019 En İyi Koltuk Takımı Modelleri 2019
2019 En İyi Koltuk Takımı Modelleri


2019 En İyi Koltuk Takımı Modelleri

2019 En İyi Koltuk Takımı Modelleri
2019 En İyi Koltuk Takımı Modelleri

Eviniz için birbirinden şık ve konforlu mobilyalar tasarlayan Enza Home, üstün teknolojiye sahip Yataş kalitesiyle üretiliyor. Kaliteli bir uyku için ihtiyacınız olan tüm ürünleri tasarlayan Yataş Bedding’in yanı sıra evinizin diğer tüm yaşam alanlarında kullanabileceğiniz şık ve kullanışlı mobilyalar da Enza Home tarafından tasarlanıyor. Modern, minimalist ve retro gibi farklı stilleri temsil eden oturma grupları, koltuk takımları, yemek odaları ve köşe koltuk takımları, Enza Home koleksiyonunda satışa sunuluyor. Evinizi dekore ederken tarzınızı yansıtmak için ihtiyaç duyacağınız mobilyalar, işlevsel ve estetik tasarımlarıyla adeta kendilerine hayran bırakıyor.

En Şık Koltuk Takımı Modelleri Enza Home’da

 Modern bir dekorasyon stiline sahipseniz, Enza Home koleksiyonunda rahat ve ferah mekanlar yaratmanıza yardımcı olacak koltuk takımları bulunuyor. Fonksiyonel ve şık bir tasarıma sahip olan Born koleksiyonu, modern görünümü ve esnek renk seçenekleriyle evinize ferah bir atmosfer kazandırıyor. Stili ile kullanıldığı mekanı geniş ve ferah gösteren Crystal Plus koltuk takımı, ahşap iskelet ve ayak yapısıyla sıcak bir tasarıma sahip. Modern ve zarif çizgilere sahip Dolce oturma grubu, dinamik berjer tasarımları ve zengin renk kombinasyonlarına sahip kırlent detaylarıyla salonunuza dingin bir şıklık kazandırıyor. İhtişamlı ve lüks bir stilden hoşlanıyorsanız, Enza Home koleksiyonunda bulunan kapitoneli ve geniş iskelet yapısına sahip koltuk takımı modelleri bulunuyor. Yatak olabilme özelliğine sahip 3’lü koltuğu ile Manchester koltuk takımı, konforlu ve işlevsel kullanımı ile dikkat çekiyor. Bu seride yer alan mobilyalar arasında ilk sıralarda yer alan Navona koltuk takımı, modern-klasik tasarım anlayışı, gövde ve kollarda kullanılan özel işçilikli kapitone detayı ile öne çıkıyor. 3’lü koltuklarının yatak olabilme özelliği, bu seride yer alan diğer koltuk takımı modellerinde de geçerliliğini koruyor.

İşlevsellik ve Şıklık Bir Arada

2019 yılının en iyi koltuk takımı modelleri arasında sayabileceğimiz Enza Home yataklı koltuk ve kanepe serisi, hem işlevselliği hem de salonlarda baş köşeye yerleşecek boyuttaki şık tasarımları ile göz dolduruyor. Ürünlerin tasarımlarında ilk sırada yer alan konforlu bir biçimde yatak olabilmenin yanı sıra yorgan ve yastıkları saklama amaçlı sandık detayı da önem taşıyor. Üstelik tüm bu özellikleri barındıran bir koltuk modelinin şıklığıyla bir salonun ortasında yer alması ve beğeni kazanması, ürüne farklı bir ayrıcalık kazandırıyor. Enza Home koltuk takımları, bu anlamda da hem materyal kalitesi, hem tasarım şıklığı bakımından kullanıcılardan tam not alıyor. Klasik görünümünün yanı sıra modern çizgilere sahip Elena yataklı koltuk takımı, yüksek konfor özellikleri ile öne çıkan Lina koltuk takımı, modern ve fonksiyonel tasarıma sahip Ponte koltuk takımı, Enza Home’un şık yataklı koltuk takımları arasında yer alıyor.

Evinize İhtişamlı Bir Dokunuş: Köşe Koltuk Takımları

Geniş ve dar mekanlar için farklı ebat ve özelliklerle tasarlanmış Enza Home köşe koltuk takımı modelleri, modern ve estetik görsel tasarımlarıyla birlikte evinize ihtişamlı bir dokunuş da kazandırıyor. Sade ve dinamik bir konfor sağlayan L koltuk takımı modelleri, yatak olabilme özelliği ile de işlevsellik sağlıyor. Köşe koltukları kullanmak istediğiniz alanın biçimine göre, dinlenme koltuğunu sağ ya da sol tarafta konumlandırmanız mümkün hale geliyor. Zengin modüler içerikle tasarlanan Enza Home köşe takımı modellerinin bazılarında sehpa özellikli puf tasarımları ve sehpa modülleri de yer alıyor. Modern ve yalın tasarım çizgilerine sahip City köşe takımı, puf ve sehpa modülleri ile birlikte tasarlanıyor. Dar mekanlarda kullanılmaya uygun olarak tasarlanmış yataklı ve sandıklı Toronto köşe takımı, işlevsel puf seçeneği ile satışa sunuluyor.

2019 En İyi Koltuk Takımı ModelleriEnza Home tarafından tasarlanan koltuk takımları, köşe koltuk takımları, yataklı ve sandıklı koltuk modellerinin yanı sıra halı ve aydınlatma gibi farklı aksesuar seçenekleri de Enza Home koleksiyonunda yer alıyor. Evinizi bir bütün olarak dekore ederken faydalanabileceğiniz tüm mobilya ve aksesuarlar, Enza Home farkıyla evinize sihirli bir dokunuş kazandırıyor.

Bir önceki yazımız olan Mutfakların Vazgeçilmezi Terek Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ÖNCEKİ KONU
SONRAKİ KONU
!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src="//platform.twitter.com/widgets.js";fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,"script","twitter-wjs");
BENZER KONULAR
Eğer sofistike modern  mutfak dolapları ve dekorasyonu modelleri için ilham...
Ev tekstili bugün konu önerilerimizden. Son yıllarda bayanlar 3-4 yılda...
Günün en önemli saat dilimlerinin geçirildiği banyolar, kişisel bakım ve...
Evinde güzel yeni bir halı yanında genç bir çocuk ve...
Mutfak bayanların evde en çok zaman geçirdiği, sağlıklı ve leziz...
Günümüz çağında mutfak çok ön plana çıkan bir yapıdır.
2019 En İyi Koltuk Takımı Modelleri 2019

2019 En İyi Koltuk Takımı Modelleri 2019

Related news 2019 En İyi Koltuk Takımı Modelleri2019 En İyi Koltuk Takımı Modelleri


2019 En İyi Koltuk Takımı Modelleri


2019 En İyi Koltuk Takımı Modelleri


2019 En İyi Koltuk Takımı Modelleri


2019 En İyi Koltuk Takımı Modelleri


2019 En İyi Koltuk Takımı Modelleri


2019 En İyi Koltuk Takımı Modelleri