2019 – 2019 Sonbahar için zorunlu 7 ruj marka ve rengi 2019

2019 – 2019 Sonbahar için zorunlu 7 ruj marka ve rengi 2019
2019 – 2019 Sonbahar için zorunlu 7 ruj marka ve rengi


2019 – 2019 Sonbahar için zorunlu 7 ruj marka ve rengi

2019 – 2019 Sonbahar için zorunlu 7 ruj marka ve rengi

Sonbahar sonunda geldi ve güneş  daha rahatlatıcı ve biraz üzgün, hem renkler de yavaş yavaş toprak tonlarına doğru gidiyor.Evet kimse yaza veda etmek istemiyor, ancak daha serin hissetmeyi  ve sıcak giysiler içinde tamamlamayı gerçeğini reddetmek olamaz . Ayrıca, terleme korkusu ve yüzünüze “eriyip” giden yapmak korkusu olmaması iyi bir şans. Şimdiden size yeni belirlenen2019 2019 sonbahar kış makyaj trendleri ve makyaj renkleri  ile  unutulmaz görünüm oluşturmanıza olanak veriliyor. Sonbaharın sıcak makyaj tonlarını kullanmak için çok zaman var! Aşağıda 2019 – 2019 ‘nın en trend 7 ruj markası ve rengini listeledik, işte bu sezon makyaj çantanızda olmaza olmaz rujlaru!

1. Tom Ford Lip Colour – Pembe Ruju

Özel bir yere giderken her zaman son derece kaliteli makyaj ürünlerine sahip olduğundan emin olmak isteyen bayanlar için, bu konuda iddialı Tom Ford ruj modellerini sunuyor. Tom Ford iyi stil ve moda konusunda son derece anlamı derin olması ile bilinir, o bir kadının dudaklarının güzelliğini en güçlü belirleyici parçası olduğunu söylüyor. Nihai krem ve ekstra rahat pürüzsüz uygulama garantisi veren Pembe rujunu mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim.

Bunlarıda kaçırmayın: 2019 – 16 Sonbahar / Kış Güzellik Trendleri

2. Christian Louboutin Şeffaf Vual Dudak Rengi

Christian Louboutin çok yetenekli bir Fransız lüks tasarımcı. ! 12 görkemli rujları ile  Christian Louboutin Beauté Sheer Voile Dudak Rengi ruju koleksiyonunun en gereklisi, dudaklarınızda güçlü bir vurgu ve ekstra dikkat çekmek istediğinizde bu ruj çok etkili. Bu muhteşem koyu dudak rengi ile mütevazı ve şık kalarak istediğiniz herhangi bir cesur Couture görünümünü yeniden oluşturmanız mümkün olacak.

3. Charlotte Tilbury Mat Devrimi Ruju

Kim ünlülerin hiç uzman bir makyaj sanatçısından daha mükemmel makyaj ürünlerini kullanabilir ki! Makyaj sanatçıları makyaj konusunda tüm artı ve eksileri en iyi bilen kişilerdir. Ünlü yetenekli Avustralyalı redhead Charlotte Tilbury her biri ihtiyacınız olan özelliği ile makyaj ürünlerinin çizgisi ile moda dünyasında yerini almıştır. Ruj orkide özü ve antioksidan ile zenginleştirilmiş mat rujlar devrimi ile, SPF koruması sayesinde dudaklarınızda bir merhem gibi hissettirecek. Dudaklarınız kuruma olmadan ve dudak iç köşelerinde hiçbir leke izi bırakmadan en iyi kullanıcı özelliklerini sunuyor. . Ayrıca, nispeten uygun fiyatlı olması 10 güzel renkten çılgın bir dizi oluşturabilirsiniz. Derim mat borda sonbahar 2019 için en güzel ruj rengi.

4. Givenchy Le Rouge Sınırlı Üretim Bordo Ruj

Giyim, aksesuar, parfüm ve kozmetik konusunda uzmanlaşmış bir marka olan Givenchy  sonbahar için ideal sınırlı sayıda ruj rengini getiriyor. Yumuşak bir dokunuş, zengin pigmentasyon ve kolay uygulama özelliği  olan  bordo renginde yarı mat rujunu sunuyor.  Sonbahar kış sezonunda en şık görünüm için güzelliğin özüdür. Hatta biraz hile ile muhteşem bir allık tonu olduğundan elmacık kemiklerinizin üzerine biraz uygulayabilirsiniz. Sadece favori maskaranızı ve bu rujdan bir kat uygulayın ve çevrenizdeki insanları büyüleyin.

5. Olivia Palermo Cashmere In Ciaté Londra Saten Öpücük Ruj

Olivia Palermo Birçok güzellik alanında yeni bir şeyler yapmak için devrimci çözümler bulmaya çalışırken, bazı şartların klasik olduğunu anlar. bu ruj için de aynı şey geçerli: o giyinmek istediği zaman, ruj ellerine aldığı ilk şeydir. Eğer bir ikilem içindeyseniz  4 tonda bu son derece pigmentli, klasik yumuşak ruju yarattı. Kesinlikle her şey ile çok uyumlu bir ruj. Gerçek çıplak renk bir ruj.

 6. Givenchy Rouge Interdit Pembe Ruj

Sonbahar çoğunlukla koyu ruj renkleri veya klasik nü renklerde kullanıldığı bilinirken, 2019-2019 makyaj trendleri görünümünüze sonbaharda da n güneşli bir dokunuş eklemek için isterseniz , tatlı pembe renklerde kullanabileceğinizi ifade ediyor.  Harika Pocahontas, Belle Alice ve Maleficent – yanar döner fuşya ve zengin maun gibi rujunuzda soğuk pembe tonları ile istediğiniz herhangi bir karaktere bürünebilirsiniz.. Bu Pembe ruj satın alarak mükemmel öpülesi dudaklar  yaratacaksınız.  En güzel  parlak pembe ruj rengi.

7. Estee Lauder Pure Color Envy Fırtınalı Pembe Ruj Şekillendirici

Muhteşem kırmızılar böyle bir bolluk muhtemelen daha önce sizin için temyiz olmamıştı. Dışarıda aşk dolu özel bir gece planladığınızda kırmızımsı pembeler en güzel ruj renklerinden. Sonbahar mevsimi de tam bu sıcak renklerin mevsimidir.. Şık olmak istiyorum ama, kırmızı dudak rujum  günlük bazda ve hem özel günler için görünümüm ayrılmaz bir parçası olmalıdır.derseniz bu rengi kaçırmayın.  Derin berry pembe tonu gerçekten harika…Bu ruj size tüm yaşam olaylarınız için alternatifler veren herhangi bir cilt tonuna sığacak şekilde geliyor. Size mükemmel bir dönüşüm sağlayan altı saat süren ruj ömrü de sunuyor. Hiç şüphe yok ki, bu ruj ile her yerde sadece mükemmel bakacağız.2019 – 2019 Sonbahar için zorunlu 7 ruj marka ve rengi 2019

2019 – 2019 Sonbahar için zorunlu 7 ruj marka ve rengi 2019

Related news 2019 – 2019 Sonbahar için zorunlu 7 ruj marka ve rengi2019 – 2019 Sonbahar için zorunlu 7 ruj marka ve rengi


2019 – 2019 Sonbahar için zorunlu 7 ruj marka ve rengi


2019 – 2019 Sonbahar için zorunlu 7 ruj marka ve rengi


2019 – 2019 Sonbahar için zorunlu 7 ruj marka ve rengi


2019 – 2019 Sonbahar için zorunlu 7 ruj marka ve rengi