1 gün içinde soğuk algınlığının nasıl iyileştirileceğine dair birkaç ipucu 2019

1 gün içinde soğuk algınlığının nasıl iyileştirileceğine dair birkaç ipucu 2019
19.08.2019

1 gün içinde soğuk algınlığının nasıl iyileştirileceğine dair birkaç ipucu 50

1 gün içinde soğuk algınlığının nasıl iyileştirileceğine dair birkaç ipucu

Hemen hemen her insan yılda en az bir kereSoğuk algınlığı ile buluşur. Bu semptom genellikle vücudun hipoterminden sonra ortaya çıkar veya birçok enfeksiyöz hastalığa eşlik eder. Sıklıkla rahatsızlık getirir ve komplikasyonlara yol açabilir, çünkü çoğu kişi bundan olabildiğince çabuk kurtulmaya çalışır.

Aslında, 1 günde bir soğuk algınlığı, oldukçaBelki sadece birkaç basit tavsiyeyi takip etmek gerekir. Ana olanlardan biri mukoza yıkıyor. Bunu yaparken, hem yetişkinler hem de çocuklar için yapılır. Bu prosedür ne kadar erken başlarsa, hastalığın daha güçlü hale gelmesi daha az olasıdır. Yıkama için bir kaşık soda ve tuzu (1 bardak başına) çözen kaynamış su kullanın. Deniz suyu ("Aqua Maris", "Aqualor", vb.) Içeren eczane özel ürünlerinde salin kullanabilir veya satın alabilirsiniz. Soğuk algınlığının ilk belirtilerinde, bu ilaçları kullanmaya başlarlar ve ilk günlerde günde 6 defaya kadar arzu edilir. Ayrıca, önleme dahil olmak üzere günde 2-3 kez tekrarlanması önerilir. Bununla birlikte, bu gruptaki ilaçların çoğunun yenidoğanda bile kullanılmasına izin verilmektedir.

Bir ipucu, 1 gün içinde soğuk algınlığı nasıl -burnu ısıtıyor. Bunun için evde, haşlanmış tavuk yumurtası alınmakta, elinize alınabilecek kadar soğutulmaktadır. Daha sonra, burunlarının her iki tarafından tamamen soğudukları zamana kadar uygulanırlar. Böylece, maksiller sinüsler ısınır.

1 gün içinde soğuk algınlığı nasıl iyileştirileceği hakkında konuşmak,inhalasyon gibi etkili bir araç hakkında unutmaya değer. Bu amaçla, bir tavada ısıtılmış su gerekli bir yağ (çam, adaçayı, köknar gibi) bir kaç damla ilave edilir ki. Bu buharı havlu altında solumak birkaç dakika alır. diğer araçlar başarısız Ayrıca, bazı durumlarda, propolis ile birleştiğinde uçucu yağ bir damla, önerilir.

Geleneksel tıp yardımlarından sıklıkla reçetesoruya cevap - burun akıntısı ile birlikte dahil olmak üzere, 1 gün boyunca soğuk nasıl tedavi edilir. Burada, tedavi için oldukça yaygın bir madde kuru hardaldır. Bu gelenek Sibiryalılardan gitti ve prosedürde karmaşık bir şey yok. Geceleri, pamuğun içine dökülen pamuklu çoraplar ayaklarına sürülür. Yukarıdan yün giymek mümkündür.

Ayrıca, bir seçenek olarak, yapabilirsinizhardal salin ayak banyoları. Bunun için, sıcak su 10 litre döküldü ve 2/3 kap tuzu hardal cam edilir. Prosedür küvette su soğumasını başlar sürece sürer ama sonunda - artık yarım saat daha. Sürdürülebilir maksimum sıcaklık almak için su tavsiye edilir. 1 günlük bir kafa soğuk tedavi nasıl bu yöntem varisli damarlar ve sahip kardiyovasküler hastalığı olan kişilerde kontrendikedir unutulmamalıdır.

Hastalık erken aşamada iseher zamanki iyot yardımcı olacaktır. Çift halinde soluyabilir, burnunuza bir şişe getirebilir ya da burnun küçük şeritlerinin kanatlarına çekebilir ve yatağa gidebilirsiniz. Sabah dolgunluk geçmeli.

Buna yardımcı olan eşit derecede etkili araçlar1 gün içinde soğuk algınlığı sorunu, soğan ve sarımsaktır. Bu bitkiler, çok sayıda yararlı özelliğe sahip olan eşsiz doğal antibiyotiklerdir. Örneğin, soyulmuş ampulü zımparalayabilir ve her şey erozyona uğrayana kadar buharını soluyabilirsiniz. Bu zamanda, burun boşluğunun doğal bir temizliği olduğu için, mukus miktarını artırmak mümkündür. Prosedür birkaç kez tekrarlanır. Birkaç saat içinde sadece anıların soğuk kalması olabilir. Ayrıca soğan suyunun burun sinüslerinde soğan için de kullanabilirsiniz, ancak su ile seyreltilmeli, tercihen kaynatılmalıdır, aksi takdirde mukoza zarını yakma riski vardır. Aynı sarımsak ile yapılır.

1 gün içinde soğuk algınlığının nasıl iyileştirileceğine dair birkaç ipucu 2019

1 gün içinde soğuk algınlığının nasıl iyileştirileceğine dair birkaç ipucu 2019

Related news

 • Fırında Soslu Patatesli Karışık Tavuk
 • SON DAKİKA Demba Ba, Başakşehirde
 • Masaüstü bilgisayar. Windows 7 masaüstü nasıl kurulur Masaüstü
 • Mantarlı Patates
 • Düzenli Bir Çalışma Masası İçin 5 Öneri

 • 1 gün içinde soğuk algınlığının nasıl iyileştirileceğine dair birkaç ipucu 52

  1 gün içinde soğuk algınlığının nasıl iyileştirileceğine dair birkaç ipucu


  1 gün içinde soğuk algınlığının nasıl iyileştirileceğine dair birkaç ipucu 43

  1 gün içinde soğuk algınlığının nasıl iyileştirileceğine dair birkaç ipucu 77

  1 gün içinde soğuk algınlığının nasıl iyileştirileceğine dair birkaç ipucu 14

  1 gün içinde soğuk algınlığının nasıl iyileştirileceğine dair birkaç ipucu 15

  1 gün içinde soğuk algınlığının nasıl iyileştirileceğine dair birkaç ipucu 2

  1 gün içinde soğuk algınlığının nasıl iyileştirileceğine dair birkaç ipucu 11

  1 gün içinde soğuk algınlığının nasıl iyileştirileceğine dair birkaç ipucu 86

  1 gün içinde soğuk algınlığının nasıl iyileştirileceğine dair birkaç ipucu 87

  1 gün içinde soğuk algınlığının nasıl iyileştirileceğine dair birkaç ipucu 78

  1 gün içinde soğuk algınlığının nasıl iyileştirileceğine dair birkaç ipucu 15

  1 gün içinde soğuk algınlığının nasıl iyileştirileceğine dair birkaç ipucu 36